+90 (212) 244 92 22
info@fastercv.com
Tüm Atama
Ali Murat Alkanlı- Arvato Telekomünikasyon İcra Kurulu Üyesi
Tarih
Görüntülenme 789
Hazırlayan EDİTÖR

Arvato Telekomünikasyon, iş ortaklarının bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılayacak farklılaştırılmış çözümler sunmak için ekibini konusunda uzman isimlerle genişletmektedir. Dijital teknolojiler konusunda önde gelen uluslararası teknoloji hizmetleri sağlayıcısı Arvato Telekomünikasyon’da Hizmet ve Çözüm Geliştirmeden Sorumlu İcra Kurulu üyeliğine Ali Murat Alkanlı atandı. Mevcut global hizmet portföyünün de katkısıyla en gelişmiş teknolojiyi kullanan çözümler sunmayı hedefleyen Arvato, bu atamayla amacına daha da yaklaşmayı hedeflemektedir. 

Arvato Telekomünikasyon’un Hizmet ve Çözüm Geliştirmeden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olarak atanan Ali Murat Alkanlı Hizmet Portföyü Yönetimi, Çözüm Tasarımı ve Proje Yönetimi’nden sorumlu olarak görev almaktadır. Alkanlı Hizmet Portföyü Yönetimi kapsamında global CRM hizmet portföyünün yönetimi ile global ve yerel çözümlerin paylaşımını artırmaya yönelik teknolojik, yenilikçi CRM 2.0 çözümlerini oluşturma sorumluluklarını üstlenecektir. Ali Murat Alkanlı’nın Çözüm Tasarımı görevi kapsamında ise müşteri ihtiyaçlarının, Arvato Telekomünikasyon’un yerel ve global çözümleriyle karşılanması için satış ve iş geliştirme aktivitelerine mimari danışmanlık desteği sunmayı hedefleniyor. Ayrıca Arvato müşterilerine yenilikçi çözümlerin uyarlanması için proje lideri olarak görev alan Alkanlı, müşterilere en iyi hizmetin sunulması için operasyon ekiplerini yönlendirerek Proje Yönetimi sorumluluğunu da üstlenecektir.

Ali Murat Alkanlı, Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden 1991 yılında mezun olup 1999 yılında da Koç Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisansı’nı tamamlamıştır. Bilişim sektörünün lider kuruluşlarında 20 yılı aşkın tecrübesi bulunan Alkanlı iş hayatına  Yaman Bilgisayar’da Teknik Müdür olarak başladıktan sonra uzun yıllar Microsoft ve Türkiye İş Bankası İştiraki olan SoftTech A.Ş.’de çeşitli danışmanlık ve yöneticilik görevlerinde yer almış sonra Ekim 2015’te İcra Kurulu Üyesi olarak Arvato Türkiye organizasyonunda  görev yapmıştır.

Partnerimiz:  Jooble |  Türkiye'nin iş ilanları