+90 (212) 244 92 22
info@fastercv.com
Tüm Makale
KAHRAMANLIK HİKAYENİ PRONET’TE YAZ!

İlkokuldayken hatırlıyorum büyüyünce ne olmak istiyorsun diye sorardı, öğretmenlerimiz. Çocukluğun verdiği kahramanlara olan ilgi nedeni ile çoğumuz itfaiyeci, doktor hatta öğretmen demişizdir, hayatımıza dokunan ve bize ilham veren kahramanlardan esinlenerek. Geçtiğimiz hafta içerisinde, bir ilkokul öğrencisinin bu soruya “Pronet Alarm Sistemcisi olmak istiyorum demesi” gözlerimizi yaşarttı; hayatına dokunan bir kahraman yerine konulan bir ekibe sahip olmak ise gururumuzu okşadı.

 

Pronet, 20 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren, güvenlik sektörünün kurucusu olan ve bu pazarı yaratan, şekillendiren bir oyuncu. Amacımız, en temel ihtiyaçlarımızdan biri olan “güvenlik” hissini kullanıcılarımıza kusursuz bir deneyimde sunabilmek. 7 gün 24 saat kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına özel çözümler geliştirdiğimiz, onlara beklentilerinin ötesinde bir servis sunduğumuz koskocaman bir aileyiz biz.

Umuyoruz bize hiç gerek kalmaz ama, kullanıcılarımız biliyorlar ki tek bir düğmeye bastılarında kendilerine ulaşacak, polis ve ambulans gibi hizmeti anında kendilerine yönlendirecek birileri var, onları düşünen... Gelişen kentleşme sürecinde, güvenlik hissine daha da ihtiyaç duyduğumuz son yıllarda, Pronet olarak, yerimizde saymadan, mevcut çözümlerimizi geliştirerek ve yarın oluşabilecek ihtiyaçları karşılayabilecek bir vizyon ile hiç durmadan kullanıcılarımıza benzersiz bir hizmet sunuyoruz. Artık değişen yaşam koşullarına uygun, ailelere bebeklerini uzaktan izleyebilecekleri kamera sistemleri, anlık kaydedilen ve akıllı telefonlara gönderilen video yayınları, elektrik/doğalgaz gibi faturalar üzerinden akıllı kullanım senaryoları sayesinde tasarruf sağlanabilecek bir dünya sunuyoruz.

 

Pronet Güvenlik olarak bugün 170.000'in üzerinde müşteri sayısı, 2000’e yakın çalışanımız ve tüm Türkiye genelindeki hizmet ve servis ağımız ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 2012 yılında dünyanın en büyük yatırım şirketlerinden biri olan Cinven'le yatırım ortaklığı gerçekleştirerek gücümüzü arttırdık. Avrupa’nın ilk 3 şirketinden biri olmaya giden serüvenimizde satış ekiplerimizi genişletiyor, çalışanlarımız ile birlikte büyüdüğümüz bir organizasyon oluyoruz.

 

Pronet olarak farkındayız ki, çalışanlarımıza sağladığımız profesyonel gelişim ve kariyer imkanları bizi vizyonumuza taşıyacak en önemli farklılığımız. Dolayısı ile çalışanlarımıza yatırım yapmaktan, onları geliştirmekten daha önemli ve öncelikli bir odağımız yok. Her bir Pronet Kahramanı, kullanıcılarımız için sonsuz bir değer, ihtiyacın oluştuğu anda çalan bir telefon ve duyulan bir ses gibi…

 

Bugün Türkiye geneline yayılmış saha kadromuz ile, İstanbul’da Alarm Haberalma Merkezimizde çalışan özel eğitimli kadromuz ile bizler, sunduğumuz hizmetlerle müşterilerimize ve değer verdiklerine güven hissi sağlayan kahramanlarız.

 

Büyüyen ekiplerimiz için ailemize katılacak ve başarı hikayesi yazacak kahramanları heyecanla bekliyoruz.


Zeynep Yoğurtçugil

Pronet İnsan Kaynakları ve Organizasyonel Gelişim Genel Mdr. Yardımcısı 
YAZAR HAKKINDA
Yazarın Diğer Yazıları Yazarı Takibe Al
Partnerimiz:  Jooble |  Türkiye'nin iş ilanları