+90 (212) 244 92 22
info@fastercv.com
FasterCV Yenilikleri
Görüntülü Özgeçmiş
FasterCV.com sadece yazılı değil görsel de bir platformdur. Türkiye’de ilk olan Görüntülü Özgeçmiş uygulaması ile başvuruda bulunan adayların ön değerlendirmelerini internet ortamında yaparak hem iş arayanların hem de firmaların zamandan ve maliyetten tasarruf yapmasını sağlıyoruz.

ÖİB Raporlama Sistemi
FasterCV.com Türkiye İş Kurumuna bağlı Özel İstihdam Bürolarının 3 aylık periyodlarda hazırlamış olduğu istihdam raporlarını kolayca hazırlama fırsatını üyelerine sunmuştur. Sistem içerisinde yer alan Özel İstihdam Bürolarına Özel raporlama sistemi ile istenilen bilgilere kolayca ulaşılmasını sağlamıştır. Bu sayede zamandan kazandırarak Özel İstihdam Bürolarının asıl işlerine odaklanması hedeflenmiştir.

İş Koçluğu
Devamlı güncel tutulan makaleler, röportajlar ile iş arayanların kişisel ve profesyonel gelişimlerine ışık tutuyoruz. Sektörel eğilimleri, küresel gelişmeleri iş gücü piyasası ile paylaşarak bilgi paylaşımı sağlıyoruz.
Sadelik ve Kullanım Kolaylığı
Kullanıcı dostu sistem ve yalın görsellik ile FasterCV.com, seçme yerleştirme konusunda ihtiyaciniz olan konulara odaklanmanızı sağlıyor.